MySupفروش MySupپشتیبانی MySupمدیریت MySup

طراحی داخلی رستوران BOSFOR ،آسیایی و اروپایی

خانه  /  دکوراسیون  /  جزئیات مطلب

توضیحات

 رستوران ترکی Bosfor ترکیبی از فرهنگ آسیایی و اروپایی است که با متراژ 1140 مترمربع در روسیه طراحی و اجرا شده است جزئیات به کار رفته در طراحی داخلی در جو کلی و تناسبات فضایی همچنین درک صحیح از فضا اهمیت زیادی دارد.تقابل دو فرهنگ اصلی ترین تأكیدی است كه كل مفهوم طراحی رستوران بر آن متمرکز شده است در راستای این موضوع هر طبقه داستانی جداگانه را به نحوی ظریف با رنگ و سبک طراحی روایت می کند.

 

 

بازاریابی و طراحی مطابق با معیارهای مرسوم و مد روز است و فضای داخلی شامل حوزه های رستوران ، کافه ، بام ، کانتر می باشد که در توسعه فضای داخلی  در طبقه اول سعی شده تا از بکارگیری جزئیات کلیشه ای ترکیه ای اجتناب شده و فضایی مدرن ، براق ، با خطوط و فضاهای منظم یعنی طراحی داخلی ساده اما متضاد به کار رود.

 

 

پنجره های شیشه ای پانوراما ، فضای باز،گیاهان و رنگهای روشن، بافت مخملی، شیشه و قوس ها مواردی است که به ایجاد چشم اندازی مدرن از فرهنگ شرقی کمک نموده است.

 

 

روح آسیایی و شرقی با سازه های قوسی ، سنگ طبیعی و خطوط روان تمی مدرن به خود گرفته و گیاهان  و باغبانی و مراقبت از آنها نقش مهمی از دکوراسیون داخلی برای ایجاد باغ سرپوشیده در بام را ایفا می کنند.

 

 

یک نوار باز سقفی پوشیده شده از گیاهان در بالای سر مهمان ها به کار رفته و در طول روز، پرتوهای نور طبیعی خورشید برگها را نورانی نمایش می دهد و در شب  جلوه زیبایی به فضا می بخشد.

 

 

 در دکوراسیون این رستوران از رنگ های سبز و قرمز در فضا و مبلمان استفاده شده  همینطور تنالیته های روشنتر آن به صورت سبز روشن و صورتی به کار رفته که در کلیت برای تکمیل اجزای دکوراسیون با گیاهان سبز ترکیب شده است و نور و رنگ های آبی نیز در برخی قسمت ها به دکوراسیون افزوده شده است.

 

 

 

برای هماهنگی با آرک های داخلی فرم دایره ای در روشنایی ها ، صندلی ها و میزها تکرار شده است و یکنواختی بصری  و تعادل خوبی را در فضا ایجاد کرده است .

در شیراز ملک با پلان ها و مقاطع این رستوران همراه باشید….