MySupفروش MySupپشتیبانی MySupمدیریت MySup

بازسازی ساختمان

خانه  /  دکوراسیون  /  بازسازی ساختمان

خدمات بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان چیست؟

مجموعه فعالیت هایی که باعث میشود تا یک ساختمان مجددا قابل سکونت و استفاده باشد را بازسازی ساختمان میگویند.

بازسازی ساختمان به صورت جزئی و همچنین کلی انجام میشود که در روش جزئی بازسازی تنها یک بخش از ساختمان و در روش کلی تمام قسمت های ساختمان که ممکن است بیرون و یا داخل سازه باشد مورد مرمت قرار میگیرد.

بازسازی ساختمان علاوه بر اینکه باعث میشود تا قسمت های آسیب دیده احیا شوند، جان تازه ای نیز به جلوه ظاهری ساختمان میبخشد. بازسازی ساختمان لوکس و تعمیرات ساختمان هزینه های هنگفت تعویض ساختمان را ندارد و بسیار مقرون بصرفه تر میباشد.

اجرای بازسازی ساختمان :

برای بازسازی ساختمان ابتدا کار فرما از دفتر درخواست بازدید و مشاوره میکند.بعد از حضور مشاوره و انجام اندازه گیری و مشاوره دادن ، برآورد هزینه و مدت زمان بازسازی مدنظر قرار میگیرد و به کار فرما اعلام میشود.در مرحله بعد کارشناس شرکت با توجه به برداشتی که از ساختمان به دست آورده اند تغییرات لازم را در نقشه و طراحی اعمال میکنند و نقشه سه بعدی از طرح جدید را به کارفرما ارئه میکنند.

 

 

بازسازی و دکوراسیون داخلی :

بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی دو مفهومی می باشند که به زیبایی داخلی یک ساختمان اشاره دارند، هر کدام دارای مفهوم مجزایی نسبت به هم می باشند.نوسازی داخلی ساختمان مراحل و انجام آن قبل از عمل دکوراسیون انجام می شود و شامل مواردی مثل انجام دیوار کوب ها ، سقف کاذب ، کاغذ دیواری و… می باشد. در عمل بازسازی ساختمان تمام موارد مربوط به تعمییر نماهای داخلی یک ساختمان انجام می شود و اصطلاحا بافت یک ساختمان از لحاظ نمای داخلی بازسازی می شود.

ولی مفهوم دکوراسیون داخلی ساختمان که به عنوان یک حرفه، یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته شده است و به بهینه­ سازی فضاهای داخلی ساختمان­ها به منظور بخشیدن روح زیبایی به نمای داخلی یک ساختمان می پردازد.

بازسازی ساختمان تجاری :

تمام فروشگاها و مغازه های موفق ، طراحی و دکوراسیون مغازه خود را در اولویت جذب مشتری قرار میدهند.

به عنوان نمونه برند آدیداس در سال ۲۰۱۳ برای یکی از فروشگاهای خود مبلغ زیادی را برای بازسازی و تغییر دکوراسیون و طراحی هزینه کردو بازاریابها و مدیران موفق در عرصه تبلیغات اصل مهم در جذب یک مشتری را در یک فروشگاه یا مغازه ،طراحی داخلی و نوع دیزاین میدانند.

بازسازی ساختمان های قدیمی :

هر چیزی عمر مفیدی دارد؛ به‌خصوص در دکوراسیون خانه که زمان همیشه تاثیرگذار است. گاهی رنگی خاص در سال‌های دور باب بوده و بعد از مدتی همان رنگ یکی از دلایل اصلی دلگیری خانه به حساب می‌آید. درواقع با گذشت زمان باید به فکر بازسازی هر خانه‌ای بود.بازسازی ساختمان قدیمی شده یکی از راه های تاثیر گذار در دکوراسیون است.

بازسازی ساختمان اداری :

یکی از عمده دلایل پایین آمدن راندمان کاری در محیط های اداری نبود فضای مناسب میباشد.

بازسازی ساختمان اداری تمامی این مشکلات را رفع میکند.همانگونه که منزل نیاز به تغییر دارد محیط و محل کار شما نیز نیازمند یک تغییر اساسی است که راندمان کاری کارمندان بالا تر برود و از فرسودی  محیط جلوگیری کنند.

چرا ما؟

چرا باید برای معماری و دکوراسیون داخلی منازل خود به شیراز ملک اعتماد کنید؟