درباره ما

صفحه نخست  /  درباره ما

دپارتمان تخصصی شیراز ملک ؛

متشکل از تیمی توانمند و حرفه ای با یک دهه فعالیت شایسته آماده ارائه خدمات نوین صنعت ساختمان به شما سروران گرانقدر می باشد .

  • افتخاریک دهه خدمت رسانی و فعالیت در حوزه املاک و مستغلات در منطقه یک شیراز و کسب لوح تقدر فعالیت شایسته از سوی سازمان محترم اتحادیه مشاورین املاک شیراز .

 

  • دانش حقوقی ، آگاهی اقتصادی ، سواد مهندسی همچنین آشنایی با حوزه/منطقه  فعالیت  و نیز مدیریت شرایط معاملات از برجسته ترین دانش‌های کارشناسان دپارتمان تخصصی شیراز ملک می باشد .

​​​​​​​

  • بهره گیری از فناوری‌های روز درراستای تسهیل تشریفات معرفی ملک و وضعیت بازار و همچنین قیمت گذاری کارشناسی شده ، موازی با سامانه‌های کشوری به صورت تکنولوژیکی و به دور از روش های سنتی آژانس های املاک .

افتخاریک دهه خدمت رسانی و فعالیت در حوزه املاک و مستغلات در منطقه یک شیراز و کسب لوح تقدر فعالیت شایسته از سوی سازمان محترم اتحادیه مشاورین املاک شیراز .

دانش حقوقی ، آگاهی اقتصادی ، سواد مهندسی همچنین آشنایی با حوزه/منطقه فعالیت و نیز مدیریت شرایط معاملات از برجسته ترین دانش‌های کارشناسان دپارتمان تخصصی شیراز ملک می باشد .

بهره گیری از فناوری‌های روز درراستای تسهیل تشریفات معرفی ملک و وضعیت بازار و همچنین قیمت گذاری کارشناسی شده ، موازی با سامانه‌های کشوری به صورت تکنولوژیکی و به دور از روش های سنتی آژانس های املاک .